رای به سایت :
666
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر
یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 -
جلسه کمیسیون های شهید واضحی فر و قرارگاه صالحین ناحیه تشکیل شد
جلسه کمیسیون های شهید واضحی فر و قرارگاه صالحین ناحیه تشکیل شد

ساعتی پیش، جلسه کمیسیون های شهید واضحی فر و قرارگاه صالحین به ریاست فرمانده ناحیه، جناب سرگرد رکنی و دبیری این دو معاونت در سالن جلسات شهید سردار همدانی ناحیه تشکیل شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/22 - 19:01
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر ، ساعتی پیش، جلسه کمیسیون های شهید واضحی فر و قرارگاه صالحین به ریاست فرمانده ناحیه، جناب سرگرد رکنی و حضور نیروی انسانی تمامی حوزه ها و پایگاه های تابعه و دبیری این دو معاونت در سالن جلسات شهید سردار همدانی ناحیه تشکیل شد. در ابندای این جلسه فرمانده این ناحیه جناب سرگرد رکنی با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت یار دیرین انقلاب و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (رضوان الله تعالی) ایشان را یار صدیق حضرت امام و مقام معظم رهبری دانستند. 

در ادامه این جلسه، از نیروی انسانی پایگاه ها و حوزه ها به جهت جذب کامل و صد در صدی مجموعه پایگاه ها و حوزه تقدیر و تشکر نمودند و این اقدام جهادی در پایگاه ها را تحسین نموده و از خداوند متعال ارج و ثواب این عمل را برای این بسیجیان عزیز خواستار شدند. در ادامه جلسه سرگرد رکنی در مورد اهمیت جذب و همچنین ساماندهی بسیجیان در حلقات صالحین تاکید کردند. همان طور که مقام عظمای ولایت حضور و ایجاد چنین حلقه هایی را مهم و موثر دانسته اند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین عقدایی نیز در مورد برنامه های صالحین و رابطه آن با نیروی انسانی و اهداف آن توضیحاتی را ارائه دادند. در آخر جلسه هر یک از حاضرین نظرات و دیدگاه های در این باره را ارائه دادند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12084