رای به سایت :
690
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر
پنجشنبه 02 خرداد 1398 -
نمایشگاه آثار برتر و همایش تجلیل از مخترعان، پژوهشگران و نخبگان علمی بسیج برگزار می‌شود
نمایشگاه آثار برتر و همایش تجلیل از مخترعان، پژوهشگران و نخبگان علمی بسیج برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره علمی شهید طهرانی مقدم و نمایشگاه آثار برتر و همایش تجلیل از مخترعان، پژوهشگران و نخبگان علمی بسیج به مناسبت هفته پژوهش برگزار می شود.
calendar
تاریخ : 1396/07/16 - 15:41
source
منبع : قسم
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر ،به مناسبت هفته پژوهش پنجمین جشنواره علمی شهید طهرانی مقدم و نمایشگاه آثار برتر و همایش تجلیل از مخترعان، پژوهشگران و نخبگان علمی بسیج برگزار می شود.

اهداف این جشنواره تجلیل از نخبگان علمی بسیجی، آشنایی با توانمندی های علمی و پژوهشی بسیج، تعامل بین نخبگان علمی بسیجی و مسئولین و گسترش گفتمان علمی در نواحی و اقشار بسیج است و محورهای ابتکارات، خلاقیت ها و ایده ها، افتخارات علمی و تحصیلی، اختراعات و کارآفرینی های دانش بنیان و آثار علمی و پژوهشی را شامل می شود.

لذا علاقمندان می توانند جهت شرکت در جشنواره آثار خود را تا تاریخ 15 آبان ماه 96 به آدرس تلگرامی  tb_elmi@ ایمیل b.elmi@chmail.ir ارسال و یا با مراجعه به سایت www.kntb.ir اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3608


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر        منطقه 22        محله دهکده المپیک        شهید طهرانی مقدم        مخترع        shia        shia muslim        ashura            

مطالب مرتبط