رای به سایت :
83
محبوب
حوزه 111 حیدر کرار(ع)
ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر
سه شنبه 03 مهر 1397 -
نمایشگاهی متفاوت به مناسبت هفته دفاع مقدس
با استقبال پر شور مردم در دریاچه شهدای خلیج فارس چیتگر

نمایشگاهی متفاوت به مناسبت هفته دفاع مقدس

نمایشگاه یاد یاران که با زحمات بسیجیان حوزه 111 حیدرکرار(ع) و حمایت ناحیه عمار یاسر در دریاچه ی شهدای خلیج فارس برپا شده است. با طراحی متفاوت که شامل 6 قسمت با دکور و اجرایی متفاوت نظر مخاطبین خود را جلب کرده است ساعاتی...
calendar
تاریخ : 1395/07/03 - 02:15
18
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 111 حیدر کرار(ع)  ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر ، نمایشگاه یاد یاران که با زحمات بسیجیان حوزه 111 حیدرکرار(ع) و حمایت ناحیه عمار یاسر در دریاچه ی شهدای خلیج فارس برپا شده است. با طراحی متفاوت که شامل 6 قسمت با دکور و اجرایی متفاوت نظر مخاطبین خود را جلب کرده است .ساعاتی پیش شاهد برگزاری سومین شب از اجرای آن بودیم همچون مثل روز های گذشته خود با استقبال پر شور مردم مواجه بود  که این نمایش بیش از 6 بار اجرا شد .

در ابتدای برنامه حضار شاهد نمایش و اجرایی تاثیر گذار  در ارتباط با  مدافعین حرم حضرت زینب(س)  و برنامه هایی متفاوت  در فضای کناری نمایشگاه هستند.

بعد حاضرین به ورودی نمایشگاه هدایت می شوند و در قسمت اول پادگان اباذر و ایستگاه صلواتی و در قسمت دوم تا پایان نمایش راوی شرح واقعه می کند که امروز با روایتگری حجت الاسلام و المسلمین سید احمد عقدایی فرمانده حوزه 111 حیدرکرار با همراهی گودرزی در نقش جاوید الاثر احمد متوسلیان در کنار مردم تا پایان نمایشگاه همراه بود.

قسمت های یاد یاران شامل است از پادگان اباذر، اتاق حاج احمد متوسلیان، شهر سوخته، نبردهای کوهستانی، اسارت حاج احمد ، آزادسازی شهر و در آخر سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و آزاد سازی قدس که با تلاش و زحمت های فراوان بسیجیان اتفاقات برای حاضرین قابل درک تر و ملموس شده است که تصاویری از آن در ذیل قابل مشاهده است.

توجه فرمایید این برنامه تا روز سه شنبه 6 مهرماه ادامه دارد .

                 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14061
آرش پوراسماعیل


مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
4
فرشاد صالحی
1395/07/19 - 22:44
فیلم این نمایشگاه رو هم بزارید