رای به سایت :
660
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر
چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 -
فرمانده ناحیه عمار یاسر با رئیس آموزش و پرورش دیدار کرد
به منظور هماهنگی اردوی راهیان نور دانش آموزی منطقه 5و22

فرمانده ناحیه عمار یاسر با رئیس آموزش و پرورش دیدار کرد

بعد ازظهر امروز و به منظور هماهنگی برگزاری اردو راهیان نور دانش آموزی پسر مناطق 5 و 22 فرمانده ناحیه عمار یاسر با حضور در آموزش و پرورش منطقه 5 دیدار و پیرامون این موضوع به گفت و گو پرداخت.
calendar
تاریخ : 1394/08/04 - 16:33
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج عمار یاسر ،بعد ازظهر امروز و به منظور هماهنگی برگزاری اردو راهیان نور دانش آموزی پسر مناطق 5 و 22 فرمانده ناحیه عمار یاسر با حضور در آموزش و پرورش منطقه 5 دیدار و پیرامون این موضوع به گفت و گو پرداخت.

در این جلسه فرمانده ناحیه عمار یاسر با اشاره به اهمیت فرهنگ شهادت گفت: راهیان نور یکی از مهم ترین روش های تبیین و ترویج فرهنگ شهادت است و راهیان نور دانش آموزی فرصتی برای پیدا کردن خود و آموزش مقابله با جهاد نفس است.

کمری زاده در ادامه افزود: ناحیه عمار یاسر با برنامه ریزی مدوّن قرار است 500 نفر از دانش آموزان پسر را در اردوی راهیان نور سازماندهی کند.

همچنین در پایان هر یک از اعضا نظرات خود را پیرامون هماهنگی هر چه بیشتر در اردوی راهیان نور دانش آموزی بیان کردند.

گفتنی است ناحیه عمار یاسر در اواخر هفته بعد میزبان بیش از 500 نفر از دانش آموزان پسر مناطق 5 و 22 در اردوی راهیان نور دانش آموزی است.

انتهای پیام//

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 451


tags
   راهیان نور دانش اموزی 94        خبر راهیان نور دانش اموزی 94                                        ناحیه عمار یاسر        راهیان نور        کمری زاده        آموزش و پرورش        منطقه 5 و 22 تهران            
مطالب مرتبط