پایگاه مقاومت بسیج ولیعصر(عج)
 
سه شنبه 30 بهمن 1397 -

رای به سایت :
514
محبوب
صفحه نخست ›› گزارش تصویری ›› حوزه 111 حیدر کرار(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج ولیعصر(عج)
19
محبوب  
رای به خبر :
برنامه آشنایی با حوزه علمیه
برنامه آشنایی با حوزه علمیه

حوزه علمیه حضرت بقیه الله(عج)، برنامه ای را در روز پنج شنبه 6 اسفند 1394 ترتیب داد تا جوانان علاقه مند به تحصیل در حوزه های علمیه با حضور در این حوزه از نزدیک با فضای حوزه و علوم حوزی آشنایی پیدا کنند.
calendar
تاریخ : 1394/12/06 - 15:30

به گزارش خبرنگار اعزامی قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) به حوزه علمیه حضرت بقیه الله(عج) در شهرک شهید باقری، با تلاش های مسئولان این حوزه علمیه و به همت جمعی از طلاب آن، برنامه ای در روز پنج شنبه 6 اسفند 1394 جهت آشنایی جوانان علاقه مند به تحصیل در حوزه های علمیه با علوم حوزوی و فضای تحصیل در حوزه، برگزار شد.

با حضور بیست نفر از علاقه مندان به تحصیل علوم حوزوی در نمازخانه حوزه علمیه حضرت بقیه الله(عج)، برنامه از ساعت ده صبح با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از طلاب مدرسه آغاز شد.

در ابتدای برنامه حجت الاسلام و المسلمین جامعی، معاونت تهذیب حوزه، در جمع جوانان حاضر شده و ضمن خوش آمدگویی به حاضران اهداف برگزاری این برنامه را برای ایشان شرح داده و سین برنامه را ارائه دادند.

پس از آن علاقه مندان در اتاق تولیت مدرسه با حجت الاسلام و المسلمین عباس مذهب جعفری، مدیر حوزه علمیه حضرت بقیه الله(عج) دیدار کردند. اهداف از ورود به حوزه و تحصیل در آن، مبحثی بود که حجت الاسلام مذهب جعفری پیرامون آن سخنانی را بیان نمودند.

بعد از آن علاقه مندان با حضور در اتاق معاونت های فرهنگی، پژوهش، آموزش و معاونت تهذیب با مسئولان حوزه آشنا شده و از برنامه های هر معاونت و گستره فعالیت هایش آگاهی پیدا کردند.

پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام جامعی، هر کدام از حاضران به صورت گروهی همراه یکی از طلاب حوزه برای صرف ناهار به حجره ها رفتند.

 

عکس / محمدعلی سلطانی


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9091
محمدعلی سلطانیمطالب مرتبط